juliuszlioba.com

Ką aš renku

Privatumo politika

Juliui Žliobai priklausanti svetainė juliuszlioba.com renka ir tvarko Jūsų asmens duomenis.

Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip juliuszlioba.com naudoja Jūsų asmens duomenis ir nurodomos Jūsų asmens duomenų rinkimo priežastys. Todėl prieš naršydami svetainėje juliuszlioba.com perskaitykite šį dokumentą. Užtikriname Jūsų asmens duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Asmens duomenys, kuriuos renku:

Kai naršote juliuszlioba.com, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir slapukus jūsų įrenginyje. Taip pat renkame statistiką apie naršymą svetainėje: puslapius, kuriuose lankotės; jūsų žiūrimi produktai ir kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Kodėl aš renku jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra itin svarbus, todėl renkame ir tvarkome tik būtiniausius Jūsų asmens duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai surinkti duomenys naudojami svetainės analizėje. Tačiau užtikriname, kad statistinė informacija neidentifikuotų konkrečių vartotojų.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje nepateikdami jokios asmenį identifikuojančios informacijos. Tačiau, jei norite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis arba norite gauti mūsų naujienlaiškį, užpildykite mūsų kontaktinę formą ir pateikite savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę. Jūs turite galimybę nepateikti mums savo asmeninės informacijos, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis daugeliu svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, kurie nežino, kokią informaciją turime rinkti, gali susisiekti su manimi el. paštu [email protected].

Jūsų teisės:

Jei esate europietis, turite įvairių teisių, susijusių su savo asmens duomenų apsauga:

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis žemiau nurodyta kontaktine informacija.

Įspėjame, kad Europos piliečių asmens duomenis tvarkome siekdami įvykdyti Jūsų užsakymus ar kitaip įgyvendinti šio dokumento pradžioje išvardytus tikslus. Atminkite, kad jūsų duomenys gali būti perduoti už Europos ribų (pvz., Kanados ar JAV).

Nuorodos į kitas svetaines:

Mano svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nekontroliuojame. Atkreipkite dėmesį, kad nesu atsakingas už kitų svetainių ar trečiųjų šalių vykdomą asmens duomenų rinkimą. Išėjus iš mūsų svetainės, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politiką.

Duomenų apsauga:

Siekdami apsaugoti Jūsų asmens duomenis, naudojame aukščiausios kokybės serverius, prie kurių gali prisijungti tik įgalioti asmenys. Reguliariai stebiu savo sistema, siekdamas nustatyti, ar nėra pažeidžiamumų ar saugumo atakų, galinčių pakenkti jūsų asmeninei informacijai. Tačiau aš negarantuoju visiško jūsų asmens duomenų saugumo.

Paskelbimas:

Pagal įstatymus pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei tai būtina siekiant apsaugoti jūsų teises, jūsų ir kitų saugumą, tirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninę informaciją.

Kontaktinė informacija:

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką ar savo asmeninę informaciją, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].