juliuszlioba.com
Grįžti atgal

Projektas

moviesNight

Asmeninės svetainės projektas sekti neseniai matytų filmų ir serialų sąrašą.

MoviesNight's Project Thumbnail

Atlikti darbai

Back-End

Front-End

Duomenu bazė ir API

Talpinimas

Projektas

Idėja kilo iš noro asmeniškai sekti žiūrimus filmus ir serialus, tačiau nenorint laikyti visko Excel lentelėse ar panašiai. Išnagrinėjus internete esančias svetaines su mano pageidavimais, daugelis projektų turėjo ne intuityvią arba labai perpildyta papildomomis nereikalingomis priemonėmis vartotojo sąsaja. Dėlto nusprendžiau sukurti asmeninę interneto aplikaciją su visais savo norais. Tad kitą dieną padaręs keletas eskizų, pradėjau kurti svetainę.

moviesNight preparations

Paprastas dienoraščio tipo įrašų pridėjimas nebuvo idealus, nes kas kartą užpildyti visus formos laukus užtrunka daug laiko, todėl nusprendžiau panaudoti TMDB API , kad automatiškai gaučiau visus jau kategorizuotūs duomenis apie norimą įtraukti įrašą. Kūrimo metu buvau pradėjęs domėtis NextJs sistema, todėl tai buvo lengvas pasirinkimas šiam projektui, norint išmokti svetainių kūrimo platformą naudoti ateities projektuose.

moviesNight project part-1 moviesNight project part-1 moviesNight project part-1

Puslapis ne kartą jau yra atnaujintas, pridedant ir plečiant mano poreikius. Kartais net parašant visą puslapį, koreguojant struktūrą.

Paskutiniame puslapio atnaujinimę, nusprendžiau naudoti Supabase, nes jis turi autentikacijos ir duomenų saugojimo funkciją vienoje vietoje.

Visą projekto programinį kodą, gali rasti mano Github paskyroje moviesNight screens

Šiuo metu yra daugiau nei 750 filmų ir serialų įrašų internetiniame puslapyje, kuriuos seku jau nuo 2016 m., kai pradėjau sekti, ką žiūriu.

Gali apsilankyti svetainėje ir pamatyti, ką pastaruoju metu žiūrėjau, bei kokį įspūdį paliko.